ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Qısa Təsvir:


Məhsul detalı

Məhsul etiketləri

XƏSTƏLƏR 

■ xPON keçir

■ AGC funksiyası

■ Burst Mode Əməliyyatı

■ DOCSIS 3.0 və ya 3.1-i dəstəkləyir

■ Güc Açma, İsteğe Bağlı Güc və Qaytarma Tx üçün LED Göstəricilər

■ -20dB Test Portu

■ 12VDC Güc Adapteri

■ SCTE 174 standartlarına riayət edir

Proqramlar

■ CATV, HFC şəbəkələri

■ Şüşə üzərində RF

Təsvir

PL10-4A kompakt optik node, FTTH və FTTB şəbəkələrində istifadə üçün ideal və FTTX tətbiqləri üzərindən yuxarı və aşağı DOCSIS, səs, video və yüksək sürətli məlumat xidməti təqdim edən platformadır. Şüşə üzərində bir RF (RFoG) rabitə şəbəkəsi. XPON funksiyasını aktivləşdirən PL10-4A, CATV xidmətini sərf etmək üçün EPON / GPON şəbəkəsi və ya EPON / GPON ötürmə xidmətini sərf etmək üçün RFoG şəbəkəsi üçün nəzərdə tutulmuşdur.

Xüsusiyyətlər

İrəli yol

Parametr

Vahid

Dəyər

Vəziyyət

Optik dalğa boyu

nm

1540 ~ 1560

CWDM mövcuddur

PON Pass Dalğa Boyu

nm

1280 ~ 1500

PON Pass Liman zərər

dB

1

PON Optik Təcrid

dB

> 30

Gərginliyi izləyin

V / mW

1

λ = 1550nm

Optik Giriş Gücü

dBm

-6 ~ + 2

AGC Aralığı

* Tezlik Aralığı

MHz

54 ~ 1002/1218

* 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz mövcuddur

Düzlük

dB

± 0,75

* Yamac

dB

5 ± 1

3 ± 1 mövcuddur

Çıxış Qaytarma Zərər

dB

≥16

Optik Çıxış Qaytarma Zərəri

dB

> 45

* Çıxış səviyyəsi

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm,% 4 OMI / ch, 79ch NTSC, 550MHz-dən yuxarı rəqəmli ch
-6dB ofset)

2. (Pin = -1dBm,% 4 OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* VCT

dB

≤-60

Ekvivalent səs-küy daxiletmə

pA / Hz

<7

Qayıdış Yolu

Parametr

Vahid

Dəyər

Vəziyyət

Dalğa boyu

nm

1600 ~ 1620

CWDM mövcuddur

Optik Çıxış Gücü

mW

1 ~ 3

Tipik 2mW (3dBm)

* RF Giriş Səviyyə

dBmV

20 ~ 40

Tipik

dBmV

80 ~ 100

Düzlük

dBm

± 0,75

Giriş qayıt itkisi

dB

≥16

Optik Çıxış Qaytarma Zərəri

dB

> 45

* Optik Lazer Səviyyə AÇIN

dBmV

15

Müştərinin istəyi mövcuddur

dBmV

75

* Optik Lazer söndürmə səviyyəsi

dBmV

-4

Müştərinin istəyi mövcuddur

dBmV

56

Lazer Rise Time

Xanım

≤1.3

Lazer Fall Time

Xanım

≤1.6

Digərləri

Parametr

Vahid

Dəyər

Vəziyyət

Gərginlik

V / DC

12

100 ~ 230V enerji təchizatı adapteri

Güc istehlakı

W

<5.5 W

Enerji təchizatı adapteri daxildir

Əməliyyat temperaturu

-20 ~ 55

Rütubət% 5 ~ 95, yoğuşmayan

Optik bağlayıcı

/

SC / APC

Müştərinin istəyi mövcuddur

RF bağlayıcı

/

F

Ölçülər

mm

172 * 103 * 41

Çəki

Kiloqram

0.4

 

Təsviri təsvir edir

sd

Yox.

Təsvir

1

Giriş Optik Güc Test Portu: Giriş optik gücünü yoxlamaq və yoxlamaq üçün: 1V / mW

2

Giriş optik güc göstəricisi: giriş gücü aralığında olduqda, göstərici yaşıl rəngə çevrilir

3

Güc Açma / Söndürmə Göstəricisi

4

Dönüş Verici Gücü Göstəricisi: AÇIK işləyir.

5

Montaj çuxuru

6

Optik IN / OUT Port: SC / APC konnektoru ilə optik siqnal kabelini daxil edir

7

xPON Limanı: 1310 / 1490nm PON PON ONU-ya keçin

8

RF Test Portu: -20dB ilə irəli səviyyə testi

9

Giriş Gücü / RF Çıxış Portu: DC güc ya Güc portu, ya da RF portu ilə qidalanır

10

GİRİŞ Portu: + 12 ~ 15V DC giriş

11

Topraklama

Xarici Güc Adapteri

ht (2) ht (1) * Avropa, Amerika Birləşmiş Ştatları, İngilis və digər standart elektrik kabelləri mövcuddur Enerji təchizatı və xətti enerji təchizatı dəyişdirilə bilər

Sifariş məlumatı

ZBR10

-XX

Fwd.Çıxış səviyyəsi

-XX

Lazer növü

 və Güc

-XX

Optik bağlayıcı

-XX

LD Wuzunluq

-XX

Qrup Bölün

-XX

Güc Adapteri

-XX

1

Yalnız irəli, AGC yox, qayıdış yolu yoxdur

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Yoxdur

1A

Yalnız İrəli, AGC, Dönüş Yolu Yoxdur

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

Şimali Amerika

2

İkili lifli I / O, AGC yoxdur, partlama rejimi

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Avropa

2A

İkili lifli I / O, AGC, partlama rejimi

95

95dBμV

I1

Təcrid olunmuş DFB 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Çin

3

Tək lifli I / O, AGC yoxdur, partlama rejimi

I2

Təcrid olunmuş DFB 2mW

53

1530nm

81

85/105

04

İsrail

3A

Tək lifli I / O, AGC, partlama rejimi

I3

Təcrid olunmuş DFB 3mW

55

1550nm

88

85/108

05

Yaponiya

4

Bir fiber I / O, xPON portu üçün ikinci bir lif, NO AGC, partlama rejimi

57

1570nm

06

Böyük Britaniya

4A

Bir fiber I / O, xPON portu üçün ikinci bir lif, AGC, partlama rejimi

59

1590nm

61

1610nm


  • Əvvəlki:
  • Növbəti:

  • Mesajınızı buraya yazın və bizə göndərin