Peyk Optik Alıcısı

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV və Peyk Optik Alıcısı

    Xüsusiyyətləri 1. Yüksək həssaslıq optik detektoru ilə. 2. CATV və L-band peyk lifini birləşdirən məhsullarda yüksək texnologiyaların bir təcəssümüdür 3. 47 ~ 2600MHz peyk və CATV rəqəmsal və analoq siqnalları olan bir optik lifdə qəbul edilə bilər. 4. Sadə quraşdırma; İstifadəçinin quraşdırması rahatdır. 5. + 0 ~ -13dBm-dən giriş gücü. 6. Yaxşı bir elektromaqnit müdaxilə müqavimət qabiliyyətinə malikdir. 7. Yüksək performans, lakin aşağı qiymət. Diaqram Parametrləri Optik İşləmə ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV və Peyk Optik Alıcısı Quraşdırılmış WDM

    Xüsusiyyətləri 1. Yüksək həssaslıq optik detektoru ilə. 2. CATV və L-band peyk lifini birləşdirən məhsullarda yüksək texnologiyanın bir təcəssümüdür 3. 47 ~ 2600MHz peyk və CATV rəqəmsal və analoq siqnalları olan bir optik lifdə qəbul edilə bilər. 4. Sadə quraşdırma; İstifadəçinin quraşdırması rahatdır. 5. + 0 ~ -13dBm-dən giriş gücü. 6. Yaxşı bir elektromaqnit müdaxilə müqavimət qabiliyyətinə malikdir. 7. Yüksək performans, lakin aşağı qiymət. Diaqram Parametrləri Optik İşləmə ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Peyk Optik Alıcısı ZSR2600M

    Xüsusiyyətlər (1) Əsas hissə kimi yüksək həssaslıq optik detektoru qəbul edir, -8dBm qəbuledici həssaslıq (2) Divara quraşdırılmış alüminium korpus. (3) FTTx PON Tech ilə uyğundur (4) Yaxşı istilik yayılması (5) Çox istifadəçi olan HFC şəbəkələri üçün (6) FTTx PON Tech ilə uyğundur Texniki Parametr Maddə İndeksləri Qeyd Min Tip Maksimum Optik Xüsusiyyətlər Dalğa boyu işləyən nm 1200 1600 Cavablılıq A / W ≥0.9 Optik güc aralığının dB alınması ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L zolaqlı peyk optik qəbuledici daxili WDM

    Məhsul xülasəsi ZSR2600MD L bantlı peyk optik qəbuledicisi, ev şəbəkəsi quruluşuna FTTH / WDM Fiber üçün xüsusi olaraq hazırladığımız xüsusiyyətli bir məhsuldur. Kiçik qabıq, kompakt və ağlabatan daxili dövrə quruluşu və əla performans göstəriciləri ilə. Yaşayış sahəsi və ev fiber optik şəbəkəsi üçün ilk seçimdir. Daxili CWDM, RFTV əməliyyat dalğa uzunluğu 1550nm-dir. 1310 / 1490nm dalğa boyundan keçin. EPON, GPON və ONU ilə əlaqələndirilə bilər. Performans xüsusiyyətləri ■ Üçün ...