Məhsullar

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    AOK Slave EB-400/401 AOK Terminalı: EB-400-B / EB-401-B

    Müstəqil EOC terminal avadanlığı. HomePlug AV / IEEE 1901 texnologiyası, Qualcomm AR7411 çipini mənimsəyir, 65MHz-dən aşağı aşağı tezlikli bir diapazondan istifadə edir və koaksial paylama şəbəkəsində Ethernet məlumat siqnallarının ötürülməsini həyata keçirmək üçün EC seriyalı EOC baş uclu avadanlıqlarla əməkdaşlıq edir. İstəyə görə WIFI funksiyası. Məhsul xüsusiyyətləri 1. Mərkəzi ofis birləşdirilmiş şablon konfiqurasiyası çatdırılır və cihaz işə salınır. 2. 1 CABLE qarışıq siqnal girişi RF portu və 1 TV siqnal çıxışı RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Xarici 2 YOL TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Tap Değeri dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Yerləşdirmə İtkisi Giriş (-dB Maks) Frekans (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Xarici 4 YOL TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Tap Value dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Yerləşdirmə İtkisi Giriş (-dB Maks Max Frekans (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4,5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Tap zərər ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Xarici 8 YOL TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Tap dəyəri dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Yerləşdirmə itkisi Giriş-B -B Max) Tezlik (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.8 1. Kran itkisi I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Xarici Splitters (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Parametr Bant Genişliyi 2 Yollu 3 Yollu (Balanslı) HT306A21 3 Yollu (Balanssız) HT306B21 Yerləşdirmə İtkisi--dB Maks) Frekans (MHz) Düşük Yüksək 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Düşük Düşük Düşük-Yüksək Çıxış ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Xarici Bağlayıcılar (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Tap Value dB Tap 8 Tap 12 Tap 16 Insertion In-Out (-dB Max) Frekans (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Kran itkisi Tap-In (± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Xarici Tap Lolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm Mini Optik Gücləndirici (ZOA1550MA)

    1. Optik modulun və nasoslu lifin nasos lazeri ABŞ-dan idxal olunur. 2. Maşın mükəmməl və etibarlı optik güc çıxışı ilə təchiz olunmuşdur, sabitləşdirici dövrə və lazer termoelektrik soyuducu istilik nəzarət dövrəsi bütün maşının ən yaxşı performansını və lazerin sabit uzun ömrünü təmin edir 3. Maşın daxili mikroprosessor proqramına malikdir lazer vəziyyətinin monitorinqi, rəqəmsal ekran, qəza xəbərdarlığı, şəbəkə idarəetməsi və digər funksiyalar. Bir dəfə işləyən para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet-dən 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch 1000Base-TX Fiberə 1000BASE-FX Ethernet mis mediyadır. Mis əsaslı bir şəbəkəni siqnal zolağını genişləndirmək üçün fiber optikə yüksəltmək üçün asan və qənaətli bir həll təmin edin. Fiber Switch ötürmə məsafəsi 120 km-ə qədər. Tak-çalıştır dizaynı, quraşdırılması asan. Bağımsız olaraq istifadə edilə bilər. Xüsusiyyətlər • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Yarım və ya tam dubleks avtomatik danışıqlar • Mis port üçün 100 / 1000Mbps avtomatik danışıqlar • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet-dən 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch 1000Base-TX Fiberə 1000BASE-FX Ethernet mis mediyadır. Mis əsaslı bir şəbəkəni siqnal zolağını genişləndirmək üçün fiber optikə yüksəltmək üçün asan və qənaətli bir həll təmin edin. Fiber Switch ötürmə məsafəsi 120 km-ə qədər. Tak-çalıştır dizaynı, quraşdırılması asan. Bağımsız olaraq istifadə edilə bilər. Xüsusiyyətlər • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Yarım və ya tam dubleks avtomatik danışıqlar • Mis port üçün 100 / 1000Mbps avtomatik danışıqlar • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    Fiber Switch ZJ-1000204-S20-ə 2 Port 1000Mbps Ethernet

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch 1000Base-TX Fiberə 1000BASE-FX Ethernet mis mediyadır. Mis əsaslı bir şəbəkəni siqnal zolağını genişləndirmək üçün fiber optikə yüksəltmək üçün asan və qənaətli bir həll təmin edin. Fiber Switch ötürmə məsafəsi 120 km-ə qədər. Tak-çalıştır dizaynı, quraşdırılması asan. Bağımsız olaraq istifadə edilə bilər. Xüsusiyyətlər • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Yarım və ya tam dubleks avtomatik danışıqlar • Mis port üçün 100 / 1000Mbps avtomatik danışıqlar • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Port 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Port 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch 1000Base-TX Fiber üçün 1000BASE-FX Ethernet mis media. Mis əsaslı bir şəbəkəni siqnal zolağını genişləndirmək üçün fiber optikə yüksəltmək üçün asan və qənaətli bir həll təmin edin. Fiber Switch ötürmə məsafəsi 120 km-ə qədər. Tak-çalıştır dizaynı, quraşdırılması asan. Bağımsız olaraq istifadə edilə bilər. Xüsusiyyətlər • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Tək Modu İkili Fiber • Yarım və ya tam dupleks avtomatik danışıqlar • 100/1000 Mbps avtomatik danışıqlar ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45-dən SFP Media Converter-ə 100BASE-FX lifini 100Base-TX mis medyaya və ya əksinə çevirir. Mis əsaslı bir şəbəkəni siqnal zolağını genişləndirmək üçün fiber optikə yüksəltmək üçün asan və qənaətli bir həll təmin edin. 120KM-ə qədər Media Converter ötürmə məsafəsi. Tak-çalıştır dizaynı, quraşdırılması asan. Bağımsız olaraq istifadə edilə bilər və ya mərkəzləşdirilmiş enerji təchizatı ilə 2U 14 yuvalı media konvertor şassisinə quraşdırıla bilər. Xüsusiyyətlər • 1000Mbps Ethernet RJ45 - SFP Media Converter • Yarım ...
123456 Növbəti> >> Səhifə 1/30