Quyruq

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optik Pigtail

    Fiber optik pigtails, sahədəki rabitə cihazlarını sürətli bir şəkildə təmin edir. Ən sərt mexaniki və performans xüsusiyyətlərinizə cavab verən sənaye standartlarının tələb etdiyi protokola və performansa uyğun olaraq dizayn, istehsal və sınaqdan keçirilmişdir. Xüsusiyyət 1. Məhsul idxal olunan keramika sancaqları qəbul edir və yüksək keyfiyyətli fiber optik kabellər idxal edir. 2. Lifin mərkəzləşdirilmiş sapmasını təmin etmək üçün xarici qabaqcıl daşlama texnologiyası və daşlama avadanlığı tətbiq edin ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fiber Optik Pigtail

    Fiber optik pigtails, sahədəki rabitə cihazlarını sürətli bir şəkildə təmin edir. Ən sərt mexaniki və performans xüsusiyyətlərinizə cavab verən sənaye standartlarının tələb etdiyi protokola və performansa uyğun olaraq dizayn, istehsal və sınaqdan keçirilmişdir. Spesifikasiya birləşdiricisi A LC konnektoru B bitməmiş lif rejimi 9 / 125μm Fiber tipi sadə polşalı APC kabel diametri 0.9mm gödəkçə materialı PVC gödəkçə rəngi sarı dalğa uzunluğu 1310nm / 1550nm davamlılıq> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fiber Optik Pigtail

    Fiber optik pigtails, sahədəki rabitə cihazlarını sürətli bir şəkildə təmin edir. Ən sərt mexaniki və performans xüsusiyyətlərinizə cavab verən sənaye standartlarının tələb etdiyi protokola və performansa uyğun olaraq dizayn, istehsal və sınaqdan keçirilmişdir. Spesifikasiya Bağlayıcı Növü FC Polşa Tipi UPC / APC Fiber Modu OS2 9 / 125μm Dalğa Boyu 1310 / 1550nm Fiber Sayısı Simpleks Fiber Sınıfı G.652.D / G.657.A1 Taxılma İtkisi ≤0.3dB Geri İtkisi UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...