Çox modlu Fiber Optik Yamaq Kabeli

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST-dən ST OM3 Dupleks Patch Cord

    · Yüksək sürətli kabel şəbəkələri üçün keramika yüksük ilə EIA / TIA 604-2 cavab verir. · Kabel çapı fərqli kabelləri aydınlaşdırmağa və tanımağa kömək edir. · Zirkonya Seramik Yüksək Optimum IL və RL. · Bükülməyə həssas olmayan lif kabeli möhkəmlikdə böyük bir performans göstərir. · K = K karton paket, əşyalarınızda maksimum qoruma təmin edir. Xüsusiyyət konnektoru ST-dən ST gödəkçəsinə OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM3 Gödəkçə Rəng Aqua Cilalama UPC-dən UPC Gödəkçə PVC (OFNR), OFNP, LSZH Yerləşdirmə ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC-dən SC OM4 Dupleks Yamaq Kablosuna

    · Yüksək sürətli kabel şəbəkələri üçün keramika yüksük ilə EIA / TIA 604-2 cavab verir. · Kabel çapı fərqli kabelləri aydınlaşdırmağa və tanımağa kömək edir. · Zirkonya Seramik Yüksək Optimum IL və RL. · Bükülməyə həssas olmayan lif kabeli möhkəmlikdə böyük bir performans göstərir. · K = K karton paket, əşyalarınızda maksimum qoruma təmin edir. Xüsusiyyət konnektoru SC-dən SC gödəkçəsinə OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM4 Gödəkçə Rəng Aqua Cilalama UPC-dən UPC Gödəkçə PVC (OFNR), OFNP, LSZH Yerləşdirmə ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO-dan LC Dubleks OM3 Dupleks Yamaq Korduna

    MPO - LC Breakout kabelləri yüksək sıxlıqlı lif şəbəkələri üçün ən yaxşı seçimdir. Xüsusilə sürətli ethernet, fiber kanal, məlumat mərkəzi və gigabit ethernet tətbiqetmələri üçün hazırlanmışdır. Bu 12 Fiber qoşqu kabeli (6) SFP + -ni bir MPO adapter panelinə və MPO magistralına bağlamaq üçün istifadə olunur. Texniki konnektor A MPO Dişi (pinsiz) bağlayıcı B LC UPC Dupleks Fiber Modu OM3 50 / 125μm Dalğa boyu 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet məsafəsi 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Patch Cord

    50 / 125μm OM4 multimode əyilməyə həssas olmayan fiber optik kabel, ənənəvi optik lif kabellərlə müqayisədə əyildikdə və ya büküldükdə daha az zəifləyir və bu, fiber optik kabellərin quraşdırılması və saxlanmasını daha səmərəli edəcəkdir. Məlumat mərkəzlərində, müəssisə şəbəkələrində, telekom otağında, server təsərrüfatlarında, bulud saxlama şəbəkələrində və lif yamaq kabellərinin lazım olduğu hər yerdə yüksək sıxlıqlı kabelləriniz üçün daha çox yer saxlaya bilərsiniz. Bu 50/125 OM4 multimode fiber optik kabel, əməkdaşlıq üçün idealdır ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP-dən LC 12 Liflərə OM3 Fanout Kabel

    USCONEC bağlayıcıları ilə 1.0.35dB Ultra Aşağı IL, LC bağlayıcıları ilə 0.15dB Ultra Aşağı IL. 2. Corning və ya YOFC elyafı ISO, IEC, RoHS keçmək üçün nəzərdə tutulmuşdur. və s. standartlar. 3. Bükülməyə həssas olmayan lif kabeli möhkəmlikdə böyük bir performans göstərir. 4.K = K karton paket, əşyalarınızda maksimum qoruma təmin edir. Xüsusiyyət birləşdiricisi A MTP qadın elit birləşdiricisi B LC Fiber rejimi 50 / 125μm OM3 gödəkçə Rəng Aqua Polyak tipi PC-dən UPC gödəkçə materialına OFNR, OFNP, LSZH Yerləşdirmə itkisi ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC-dən SC OM1 Dupleks Yamaq Kablosuna

    · Yüksək sürətli kabel şəbəkələri üçün keramika yüksük ilə EIA / TIA 604-2 cavab verir. · Kabel çapı fərqli kabelləri aydınlaşdırmağa və tanımağa kömək edir. · Zirkonya Seramik Yüksək Optimum IL və RL. · Bükülməyə həssas olmayan lif kabeli möhkəmlikdə böyük bir performans göstərir. · K = K karton paket, əşyalarınızda maksimum qoruma təmin edir. Spesifikasiya bağlayıcı SC-dən SC gödəkçəsinə OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber rejimi 62.5 / 125μm gödəkçə Rəng Narıncı Cilalama UPC-dən UPC Gödəkçə PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC-dən SC OM2 Dupleks Yamaq Kablosuna

    Bu fiber optik yamaq kablosu multimodu, istifadə üçün daha uzun ömürlü olan yüksək performanslı ceket materialı ilə gəlir. Əlavə olaraq, ənənəvi optik fiber kabellərlə müqayisədə əyildikdə və ya bükdükdə daha az zəifləmə olur, beləliklə fiber optik kabellərin quraşdırılması və istismarını daha səmərəli edir. PVC (OFNR), OFNP, LSZH daxil olmaqla üç növ ceket materialı variantları var və insanlar ehtiyaclarına görə daha yaxşı bir seçim edə bilərlər. Parlaq və narıncı görünüş ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC-dən SC OM3 Dupleks Yamaq Kablosuna

    · Yüksək sürətli kabel şəbəkələri üçün keramika yüksük ilə EIA / TIA 604-2 cavab verir. · Kabel çapı fərqli kabelləri aydınlaşdırmağa və tanımağa kömək edir. · Zirkonya Seramik Yüksək Optimum IL və RL. · Bükülməyə həssas olmayan lif kabeli möhkəmlikdə böyük bir performans göstərir. · K = K karton paket, əşyalarınızda maksimum qoruma təmin edir. Spesifikasiya bağlayıcı SC-dən SC gödəkçəsinə OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM3 Gödəkçə Rəng Aqua Cilalama UPC-dən UPC Gödəkçə PVC (OFNR), OFNP, LSZH Yerləşdirmə ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC-dən LC OM4 Dupleks Yamaq Kabeli

    · Yüksək sürətli kabel şəbəkələri üçün keramika yüksük ilə EIA / TIA 604-2 cavab verir. · Kabel çapı fərqli kabelləri aydınlaşdırmağa və tanımağa kömək edir. · Zirkonya Seramik Yüksək Optimum IL və RL. · Bükülməyə həssas olmayan lif kabeli möhkəmlikdə böyük bir performans göstərir. · K = K karton paket, əşyalarınızda maksimum qoruma təmin edir. Xüsusiyyət konnektoru LC-dən LC gödəkçəsinə OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM4 Gödəkçə Rəng Aqua Cilalama UPC-dən UPC Gödəkçə PVC (OFNR), OFNP, LSZH Yerləşdirmə ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC-dən LC OM3 Dupleks Yamaq Kabeli

    · Yüksək sürətli kabel şəbəkələri üçün keramika yüksük ilə EIA / TIA 604-2 cavab verir. · Kabel çapı fərqli kabelləri aydınlaşdırmağa və tanımağa kömək edir. · Zirkonya Seramik Yüksək Optimum IL və RL. · Bükülməyə həssas olmayan lif kabeli möhkəmlikdə böyük bir performans göstərir. · K = K karton paket, əşyalarınızda maksimum qoruma təmin edir. Spesifikasiya Bağlayıcı LC toLC Gödəkçə OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Modu 50 / 125μm OM3 Gödəkçə Rəng Aqua Cilalama UPC - UPC Gödəkçə PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC-dən LC OM2 Dupleks Yamaq Kabeli

    1. Məhsul idxal olunan keramika sancaqları qəbul edir və yüksək keyfiyyətli fiber optik kabellər idxal edir. 2. Lifin mərkəzləşdirilmiş sapmasını, elyafın içbükey hissəsini, cızıq və qüsursuz elyafın səthini və keramika uc üzünün əyrilik radiusunun parametrlərini təmin etmək üçün xarici inkişaf etmiş daşlama texnologiyası və daşlama avadanlığı tətbiq edin. standart. 3. Yerləşdirmə itkisi azdır, geri qaytarma itkisi böyükdür, dəyişdirilə bilən yaxşıdır, təkrar yerləşdirmə və r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC-dən LC OM1 Dupleks Yamaq Kabeli

    · Yüksək sürətli kabel şəbəkələri üçün keramika yüksük ilə EIA / TIA 604-2 cavab verir. · Kabel çapı fərqli kabelləri aydınlaşdırmağa və tanımağa kömək edir. · Zirkonya Seramik Yüksək Optimum IL və RL. · Bükülməyə həssas olmayan lif kabeli möhkəmlikdə böyük bir performans göstərir. · K = K karton paket, əşyalarınızda maksimum qoruma təmin edir. Xüsusiyyət konnektoru LC-dən LC gödəkcəsinə OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber rejimi 62.5 / 125μm gödəkçə Rəng Narıncı Cilalama UPC-dən UPC Gödəkçə PVC (OFNR), ...