EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL, operatorların girişi və müəssisə şəhərciyi şəbəkəsi üçün hazırlanmış yüksək inteqrasiya və orta tutumlu EPON OLT kasetidir. Bu, IEEE802.3 ah texniki standartlarına uyğundur və YD / T 1945-2006-nın EPON OLT avadanlıq tələblərinə cavab verir. Giriş şəbəkəsi üçün texniki tələblər - Ethernet Passiv Optik Şəbəkə (EPON) və Çin telekom EPON texniki tələbləri 3.0-a əsaslanır. ZJ5610-EL seriyası əla açıqlığa, böyük tutuma, yüksək etibarlılığa, tam proqram təminatına, elektron ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Giriş 1. Daşıyıcı dərəcəli yüksək sıxlıqlı rack tipli PON OLT avadanlığı 2. 1G-EPON, 10G-EPON və GPON 3. Uniform platforma, 10 PON yuva, 160 1G-EPON və ya 80 10G-EPON port və ya 160 GPON port 4 PON optik keçid qoruması, əsas idarəetmə lövhələrinin ixtisar qorunması, güc modullarının ixtisar qorunması. Xüsusiyyətlər 1. Standart: EPON IEEE802.3-2008 Standardına cavab verir, GPON ITU-T G.984 Standardına cavab verir. 2. Böyük tutum: 160 1G-EPON portu və ya 80 10G-EPON portu və ya 160 GPON portu. 3. Çox port: GE Tarağı ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Xarici EPON OLT ZC6000

    Giriş 1. Daşıyıcı dərəcəli xarici EPON OLT avadanlığı 2. İsteğe bağlı 1550nm EDFA takılı modul 3. 8 PON liman 4. Sənaye dərəcəli dizayn, tamamilə qapalı döküm Al qabıqlı 5. Ehtiyat güc modulları Xüsusiyyətlər 1. Standart: IEEE802.3 ilə uyğundur. 2008 Standart. 2. Xidmət interfeysi: şəbəkə tərəfi: 2 GE elektrik portu və 2 10GE optik port, istifadəçi tərəfi: 8 GEPON port. 3. EDFA funksiyası: qoşula bilən CATV EDFA modulları təmin edir və çıxış optik gücü fərdiləşdirilə bilər. 4. Yüksək dərəcə ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Daşıyıcı dərəcəli qutu tipli EPON OLT ZC1600

    Giriş 1. Daşıyıcı dərəcəli qutu tipli EPON OLT avadanlığı 2. Kiçik miqyaslı giriş üçün uygundur, quraşdırma üçün çevik 3. 16 PON liman 4. PON optik keçid qoruması, lazımsız güc modulları Xüsusiyyətlər 1. Standart: IEEE802.3 ilə uyğundur 2008 Standart. 2. Tutum: 16 PON port. 3. Çox portlar: şəbəkə tərəfində GE portları (elektrik və optik) və 10GE optik portları təmin edin. 4. Yüksək etibarlılıq: güc modullarının ehtiyat qorunması, fan modullarının ixtisarlanması, PON optik əlaqə proteini ...